Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Test Drenaj Vanası Fiyatları

25.02.2021
84
Test Drenaj Vanası Fiyatları

Test Drenaj Vanası Fiyatları

Test ve Drenaj vanaları, hem test işlevine hem de hızlı tahliye işlevine sahip bir valf türüdür. Bir küresel vana ve kontrolör test vanası kombinasyonunu düşünün, tek bir ünite olarak üretilmesi dışında, çok daha kullanışlı hale gelir.

Ticari ve konut tipi yükseltici setlerinin kompakt, kullanımı kolay doğasına benzer şekilde, test ve drenaj vanaları, ekstra bileşenleri keserek sistemin kurulumunu basitleştirdikleri için yangından korunma endüstrisi için bir adımdır. Standart bir küresel vanaya ve ayrı bir denetçinin test vanasına kıyasla, bir test ve tahliye, daha düşük maliyet, daha az parça, daha kolay kurulum ve çoklu kullanım anlamına gelir. Hepsi bir arada tasarımıyla, test ve drenaj vanaları standart olarak ortak özelliklere sahiptir.

Test ve drenaj vanasının kullanımları ve faydaları nelerdir?

Test ve drenaj vanaları, ıslak borulu yangın sprinkler sistemlerinin kurulum ve bakım uygulamalarına hizmet eder.

Islak boru sistemleri şüphesiz yangın sprinkler endüstrisinde oldukça güvenilirdir. Basit tasarımları ve tutarlı işlevsellikleri ile tanınırlar. Kuru veya su baskını gibi diğer sistemler benzersiz faydalara sahiptir, ancak daha fazla ekipman gerektirir ve bu da sistem arızaları ve eksiklikleri için daha fazla potansiyel sağlar.

Bu nedenle, test ve drenajların çoğu, ıslak yangın sprinkler sistemlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmıştır. Spesifik olarak, boşaltma işlevi sistemin hızlı bir şekilde boşaltılmasına izin verir ve test işlevi, su beslemesini değerlendiren ve yükselticide ve ana çek vananın sistem tarafında hazır olmasını sağlayan sistem testi için faydalıdır.

Bir test ve drenaj sistemi boşaltma özelliğine sahip olduğundan, ıslak boru sisteminde ana drenaj görevi görebilir. Ayrıca, test ve tahliyeler, ticari veya konut tipi yükselticilerdeki küresel vanaların yerini alabilir. Böyle işlevesel bir yangın söndürme elemanı olan test drenaj vanasının fiyatları da haliyle dikkat çekmektedir.

Yukarıda bahsedilen oldukça faydalı bu yangın söndürme sistemi elemanı özellikle ıslak boru sistemlerinizin vazgeçilmez bir elemanı olmaktadır. Test drenaj vanası fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: