Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Pirinç Fittings

05.06.2020
291
Pirinç Fittings

Pirinç Fittings

Pirinç fittings genel olarak polietilen ve diğer materyallerin karşımı sonrasında ortaya çıkan seçeneklerdir. Torna ve enfeksiyon tekniğiyle meydana getirmekle beraber, ek parça görevi görmeye başlamaktadır.

Fittings ögelerinin içine sarılan teller genel olarak manşonların direncini belirlemekte önemlidir. Pirinç tellerle beraber de polietilenlerin erime sıcaklığına bağlı olarak destek verebilmektedir. Kaynak süresi, kaynak voltajı ve soğuma süreçleri de bu tellere göre farklılık gösterebilmektedir.

Pirinç fittings doğrultusunda kaynakların voltajları ve süreleri üreticilere göre farklılık gösterebilmektedir. Üreticilerin ortaya koydukları pirinç fittings kapsamında bu ek parçanın barkodunda gerekli bilgilere yer verilebilmektedir. Bu tip standartlar iklimlendirme ve şartlandı05rma odaklarına göre de ortaya çıkabilecek bilgiler olarak tanımlanmaktadır.

Pirinç Fittingler Üretim gamımızda bulunmaktadır ve Özel üretim yapılmaktadır.

Sıklıkla bilinen pirinç fittings grupları; Düz radyatör rekoru, köşe radyatör rekoru, sayaç rekoru, pirinç nipel, pirinç dirsek, pirinç konik rekor, pirinç redüksiyon, pirinç hortum rekoru gibi.

Pirinç fittings siparişleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: