Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Düz Radyatör Nedir

06.09.2020
205
Düz Radyatör Nedir

DÜZ  RADYATÖR REKORU NEDİR VE NERELERDE KULLANILIR ?

REKOR NEDİR?

Özellikle havalandırma ve su tesisatlarında sıkça kullanılan rekorlar, bağlantı kurulacak iki boru arasında dönme işlemi olmaksızın bağlantı kurulmasını sağlamaktadır. Bu sayede hayatın birçok yerinde karşılaşılan tesisat sistemlerinde dönemeyen boru sorunları çözülebilmektedir.

REKOR ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Rekorlar farklı alanlara göre farklı çeşitlerde olabilmektedir. Su sayacı veya havalandırma tesisatlarında farklı niteliklerde birçok rekor çeşidi bulunur ve rekorlar tesisatın boru türüne göre üretilmektedir. Sayaç rekoru, hidrolik rekor, radyatör rekoru gibi birçok rekor çeşidi vardır ve bunlar da kendi aralarında farklı özelliklere ayrılmaktadır.

DÜZ RADYATÖR REKORU NEDİR VE NE İŞE YARAR ?

Radyatör rekorları özellikle havalandırma ve ısıtma işlemlerinde kullanılmaktadırlar ve farklı tiplerde bulunabilmektedirler. Düz radyatör rekoru da bu radyatör rekoru tiplerindendir. Genel havalandırma ve ısıtma sistemlerine göre özelleşmiş olan düz radyatör rekorları birçok alanda öncelikli rekor tercihlerindendir. Düz radyatör rekorları, havalandırma ve ısıtma sistemlerindeki borularda dönme olmaksızın bağlantı kurulmasını sağlarlar.

DÜZ RADYATÖR REKORLARI NERELERDE KULLANILIR ?

Düz radyatör rekorları klima, kalorifer, hava deposu gibi günlük veya endüstriyel ekipmanlarda kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: