Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Kuru Alarm Vanası Fiyatları

25.02.2021
38
Kuru Alarm Vanası Fiyatları

Kuru Alarm Vanası Fiyatları

Kuru alarm vana sistemi genellikle endüstriyel ve ticari yangın sprinkler sistemlerinde kullanılır. Bu tip boru sistemi boruları su yerine basınçlı hava veya nitrojen ile doldurulur. Hava, kapalı konumda kuru boru vanası olarak da bilinen uzak bir vana içerir. Kuru boru vanası, bir yangın sprinklerden birinin çalışmasına neden olana kadar suyun boruya girmesini engeller. Bu meydana gelirse, vana havayı serbest bırakır, su boruya akar ve sprinkler suyu ateşin üzerine püskürtür.

Kuru Alarm Vana Sprinkler Sisteminin Avantajları

Kuru alarm vanası sprinkler sistemleri çeşitli endüstriyel ve ticari binalarda kullanılabilir. Bunun binanız için doğru sprinkler sistemi olup olmadığını belirlemek, sertifikalı kişilerin yardımını gerektirebilir. Bunu akılda tutarak, kuru boru vanası birkaç avantaj sunar.

Kuru alarm vanası, boruların donma sıcaklıklarından korunmadığı endüstriyel veya ticari alanlarda kullanılabilir. Açık garajlar, arabalı yükleme alanları veya iskeleler, suya duyarlı depolar, ısıtılmamış depolar, bahçe veya tedarik merkezleri, soğutucu veya dondurucu depolama ve koşulsuz tavan araları, kuru alarmlı sprinkler sistemi için popüler uygulamalardır.

Kuru alarm vanalı sprinkler sistemleri suyu borularda bırakmaz. Borularda su kaldığında paslanma veya başka hasarlara neden olabilir. Ek olarak, borulardaki su eksikliği, boruların yoğuşma veya damlama oluşturmayacağı anlamına gelir. Bu özellik, suya duyarlı depolama birimleri veya komplekslerinde özellikle önemlidir.

Yağmurlama sistemi yıllık olarak kontrol edilmelidir. Bakım, ihtiyaç duyulduğunda gerçekleştirilir ve boruların, kuru boru vanasının ve tüm sprinkler sisteminin durumuna bağlıdır. Herhangi bir sprinkler sisteminde olduğu gibi, uygun bakım kontrollerinin (ve gerekli çalışmanın) zamanında tamamlanması önemlidir.

Kuru alarm vanası fiyatları çapına, tipine ve markasına göre farklı fiyatlara sahip olmaktadırlar. Kuru alarm vanası fiyatı almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: