Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Pendent Sprinkler Fiyatları

20.02.2020
359
Pendent Sprinkler Fiyatları

Pendent Sprinkler Nedir?

Duyar sprinkler güvenilir ve kullanımı kolaydır. Özel olarak tasarlanan boru ağında korunması gereken alanı kapsayacak şekilde yerleştirilir. Cam tüp içinde yer alan sıvı yangın esnasında sıcaklığın etkisiyle genişler ve patlar. Yangın anında ortamın sıcaklığı beklenen ortam sıcaklığının 30 derece üzerindeki sıcaklıklarda seçilir. Sprinkler cam tüpünün patlaması ile basınç altındaki su dağıtıcılara çarparak yangın üzerine püskürtür. Yangın tesisatında en önemli parçalardan birisi, alarm sistemlerinin başlangıcı olan sprinklerdir. Kullanılan sprinkler takılacağı yere göre değişir.

Pendent Sprinkler Kullanım Alanları

Pendent sprinkler kapalı mekânlarda kullanılır. Asma tavan ile kapatılmış olan yerlerde kullanılır. Pendent sprinkler, rozeti ile kullanılır. Otoparkta ve duvarda kullanılmaz. Pendent sprinkler çeşitli renklerde üretilir. Sprinkler rozetini yine istemiş olduğunuz sprink rengine göre seçebilirsiniz. Pendent sprinkler; beyaz boyalı pendent sprink, pirinç pendent sprink ve krom pendent sprink çeşitleri vardır. Standart bir pendent sprinkler bulunduğu yerden 6 metre çapında bir alana müdahale eder. Sprinkler 3 metre arayla montaj edilir.

Pendent Sprinkler Fiyatları

Pendent sprinkler fiyatları, alacağınız pendent sprink markasına göre değişiklik gösterir. Uygun fiyata orijinal pendent sprink satın almak için hemen bizimle iletişime geçin. Uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile siz de ihtiyacınız olan pendent sprinklere sahip olabilirsiniz. Ürünleri incelemek ve sipariş geçmek için hemen web sitemize giriş yapın. Size özel fiyatları ve kampanyaları kaçırmayın.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: