Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Alman Tipi Rekor

17.06.2021
49
Alman Tipi Rekor

Alman Tipi Rekor

Hortumların birbirine eklenmesinde, lansların  hortum ucuna birbirlerine takılmasında kullanılan bir parçadır. Alman tipi rekor İstanbul itfaiye teşkilatında kullanılmaktadır. İçten tırnaklı Alman tipi ,vidalı Amerikan tipi, dıştan tırnaklı İtalyan tipi rekorlar bulunmaktadır.  Çapları ise 28 mm, 52 mm, 75 mm ve 110 mm olarak A,B,C ve D hortumlarının uçlarına takılır.

Alman Tipi Rekor  Tip Düşürücü Redüksiyon

Alman tipi rekor kendi aralarında bazı çeşitlere ayrılır. Farklı başlıklardan oluşan bu rekorlarında özellikleri ayrıdır. Alman tip düşürücü redüksiyon teknik özellikleri de alüminyum metalden enjeksiyon yöntemiyle yapılmıştır. Ve rekor  tırnakları hortum rekoruna kolaylıkla geçirilebilir. Rekor liflenmeyen malzemeden yapılmış ve contaları suya dayanıklıdır. Aynı zamanda maksimum basınç altında sızıntı yapmamaktadır. Rekorlar 25 bar basınca kadar sızıntı yapmadan kullanılabilir. Ve rekorların üzeri  korozyona karşı koruyucu boya ya da kalay kaplıdır.

Alman Tipi Rekor / Alman Tip Hortum Rakoru

Alman model olan Alman tip rekorların kullanışlı olmasında aynı zamanla kaliteli ürünler arasında yer alır. Bu rekorların farklı çeşitlerinden söz ettik.  Alman tip hortum rakoru teknik özellikleri ise TSE 12258 belgelidir. Ve tabi ki Alman modeldir. İç paso ya da dişi olarak da geçer. İçten dişlidir. Rekorların üzeri korozyona karşı koruyucu boya ya da kalay kaplıdır. Yine aynı şekilde rekor tırnakları hortum rekoruna kolaylıkla geçirilebilir. Alman tipi rekor modelleri alman model olduğundan özellikleri birbirine yakındır ve aynı kalitedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: