Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Alman Tip Hortum Rekoru

29.12.2019
352
Alman Tip Hortum Rekoru

Alman Tip Hortum Rekoru

Özellikle havşalı bir borunun veya hortumun bağlantı noktasına, serbest bir şekilde dönebilecek biçimde takılan ve malzemeyi diğer boru veya hortuma eklemeyi sağlayan içten veya dıştan vidalı somun tarzı ürünlere rekor denmektedir. İçten vidalı olan versiyonlarına ise alman tip rekor denmektedir. Hortumların birbirine eklenmesinde, lansların birbirine ucuna takılmasında kullanılan bu parça özellikle, itfaiyecilik ve hidrasyon alanında çalışan kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Her rekor türünün, boyutuna göre farklı bir rekor anahtarı bulunmaktadır. Personeller, rekor anahtarıyla saatin tersi yönünde rekoru sıkarak bağlama işlemi, saatin tersi yönüne çevirerek ise gevşetme işlemini uygularlar.

Alman Tip Hortum Rekoru Fiyatları

Alman tip hortum rekorlarını, sizler için üretiyor ve tarafınıza en düşük fiyatta hizmet sağlıyoruz. İçten ve dıştan vidalı olmak üzere ikiye ayrılan rekorlar, bu özellikleri bakımıyla da farklı fiyatlandırılır. En kaliteli metal ve çelik malzemelerden üretilen rekorlarımızı, hortum ve boru gibi malzemelerinizi birbirine bağlamak için kullanabilir, istediğiniz şekilde ürünlerinizi ayarlayabilirsiniz. Farklı boyut ve ebatlarda üretip sizlere teslim ettiğimiz alman tip hotum rekorlarımız, TSE Standartlarında üretilmekte olup, en son teknolojili fabrikalarımızda sıfır hata ile tasarlanmakta ve son adres olan siz değerli müşterilerimize kadar gelmektedir. Yüksek dayanıklılığa ve aşınıma karşı dirence sahip ürünlerimiz, sizin istediğiniz ölçülerde de üretilebilmekte olup, tarafınıza bu yönde fiyat teklifi iletilir.

Conta sistemlerini nitril kauçuktan yapmış olduğumuz ürünlerimiz, uzman mühendislerimiz tarafından analiz ediliyor, döküm tesislerinde en ince ayrıntılarla çalışan makinelerimizde dökülerek tarafınıza teslim ediliyor. Yıllardır, bu sektördeki kalitenin bir numarası olarak bilinen firmamızla, siz müşterilerimize en optimize ve profesyonel hizmeti sağlamanın haklı gururunu yaşamaktayız

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: