Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Sprinkler Rozeti Kullanım Alanları

22.12.2021
7
Sprinkler Rozeti Kullanım Alanları

Bugün blog ve bilgilendirme bölümümüzde Yangın Tesisatı elemanlarının tamamlayıcı parçası olan Sprinkler Rozetini ve Sprinkler Rozeti Kullanım Alanları hakkında bilgi vereceğiz.

Sprinkler rozetleri, yangın sprinkleri takılırken tavan da veya duvarlarda oluşan boşlukların hem estetiksel bir şekilde kapatılmasını hemde sprinkleri ayarlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Sprinkler rozeti hangi tip sprinklerde kullanılır kısmına gelecek olursak; Pendent sprinkler ve sidewall sprinkler için kullanılır.
Beyaz boyalı sprinkler rozeti, krom kaplamalı sprinkler rozeti ve dilediğiniz renklerde renkli sprinkler rozeti üretimi yapılmaktadır. Aynı zaman da iki parçalı sprinkler rozeti ve tek parçalı 1/2 ve 1/4 ölçülerinde sprinkler rozeti üretimi mevcuttur.

Sprinkler rozeti kullanım alanlarına gelecek olursak, Sprinkler rozeti konutlar, binalar, ofisler, hastaneler, alış veriş merkezleri, oteller gibi yangın önemleri alınması gereken her türlü sosyal ve ticari yerlerin Pendent veya sidewall sprinkleri taktıkları asma tavan veya alçı duvar arasın da kalan montaj boşluklarını estetik olarak kapatmak amacı ile kulanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: