Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Ucuz Islak Alarm Vanası

19.02.2021
61
Ucuz Islak Alarm Vanası

Ucuz Islak Alarm Vanası

Islak alarm vanası, donma sıcaklığının görülmediği yani soğuk olmayan bölgelerde kullanıma uygun olduğu vanadır. Islak alarm vanaları sulu sistem sprinkler yangın söndürme sistemlerinde kullanılırlar. Bu ıslak alarm vanaları bir veya daha fazla sprink sistemine akış olduğunun tespit ettiğinde hidrolik veya elektriksel olarak alarm vermeleri için tasarlanmıştır.

Islak alarm vanalarının çalışma sıcaklıkları +4 derece olarak tavsiye edilmektedir. Islak alarm vanaları basınçlı suyu yangın bölgesine iletirken aynı zamanda ıslak alarm vanası gecikme hücresi doldurularak hücre üzerinde bulunan basınç anahtarı tetiklenir. Uyarılan bu basınç anahtarı yangın ihbar ve otomasyon sistemine sinyal gönderir.

Günümüz ekonomi şartlarında maliyetler oldukça önemli bir duruma gelmektedir. Bu nedenle yangın sisteminizin kurulumunu yaparken veya sistemdeki elemanların birinde arıza meydana gelmesi durumunda ucuz ürünlere talep artmaktadır. Ucuz ıslak alarm vanası da ıslak alarm vanalarının fiyatlarının yüksek olmasından dolayı projelerinizde maliyeti önemli derecede etkileyecek elemanlardan biridir. Kaliteli ve ucuz ıslak alarm vanası almak için bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: