Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Sidewall Sprinkler Kullanım Alanları

20.12.2021
8
Sidewall Sprinkler Kullanım Alanları

Pendent sprinkler ve Upright sprinklerin kullanım alanları yazılarımızdan sonra Sidewall sprinkler başlığında siz değerli müşterilerimizle birlikteyiz.

Yangın konu olunca  yangın tesisatında önemli olmayan ekipman yoktur. Sidewall sprinkler de yangın tesisatı ürünlerinden en önemli parçalarından biridir.

Gelelim Sidewall Sprinkler kullanım alanlarına, Sidewall sprinkler aynı zaman da duvar tipi sprink olarak da geçer. Adın da anlaşılacağı üzere duvar da kullanılır. Tuğla veya beton duvarlara direk montajı zordur bu sebeple alçıpan ile ayrılan alanlarda kullanılır. Sidewall sprinkler kullanılırken sprinkler rozeti ile kullanılır.

Üç farklı üretim şekli mevcuttur; Beyaz Sidewall sprinkler, Pirinç Sidewall sprinkler, Krom Sidewall sprinkler dir. Sidewall sprinkler renklendirebildiği gibi onunla birlikte kullanılacak olan sprinkler rozeti de renkli tercih edilebilir.

Sidewall sprinkler konusunda yerli üretim Adasan Sidewall sprinkler‘i tercih edebilirsiniz. Ürün ve fiyat bilgisi için Adasan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: