Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Yangın Tüpü

28.12.2019
272
Yangın Tüpü

Yangın Tüpü

İcat edildiğinden beri yangınlara müdahalenin en pratik hali olan yangı tüpleri, çeşitli büyüklüklerde otomobil, ev ve endüstriyel tipte firmamız üretilebilmektedir. Yasal mevzuatta var olan gerekliliklere dayanarak bulundurmak zorunda olduğunuz yangın tüpleri, kamu kuruluşu ve otomobiller ve apartman dairesinin içerisinde kullanılması zorunlu olan müdahale ekipmanlarından biridir. Firmamız bünyesinde her türlü talebinizi karşılayacak teknik altyapı bulunmaktadır.

Yangın tüpü türlerinde üç çeşit tür bulunmaktadır:

Kuru Kimyevi Madde İçeren Yangın Tüpleri

Bu tür yangın tüpleri , metal ve elektrik kaynaklı bütün yangın söndürme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Katıya, sıvı ve gaz akışkanlara karşı dirençli yapısıyla çoğu yapıda tercih edilebilmektedir.

Köpük İhtiva Eden Yangın Tüpleri

Özellikle içerisindeki su ve köpük bazlı yapısıyla , yangın tüpü arasında en popüler olan olan türlerden olan köpüklü tüpler , su ile oksijen molekülleri arasında olan bağı engelleyerek, yanma işlemini engel olmakta ve soğutma işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Elektik pano ve cihazlarında kullanılması genellikle uygun değildir.

CO2 ( Karbondioksit) Bazlı Yangın Tüpleri

Tehlikeli uçucu gazlara, kimyasal toksik maddelere karşı kullanılan ayrıc elektirik bazlı yangınlarda da kullanılan CO2 bazlı yangın tüpleri, saf gaz yapısıyla elektronik ürünlere asla zarar vermez. Özellikle endüstriyel fabrikalarda tercih edilen bu tür tüpler oldukça yaygın olarak sizlere sunduğumuz ürünlerden sadece biridir.

Yangın Tüpü Fiyatları

TSE Standartlarına uygun olarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla üretmiş olduğumuz yangın tüplerini, sizlere en optimize fiyatlarla sunmaktayız. Siz kullanıcılarımızın, memnuniyeti, ekonomik ferahlığı, firmamız olarak en büyük kaygılarımızdan biridir. Sizler de Türkiye’deki en uygun ve en kaliteli yangın tüpü fiyatını ve hizmetini almak isterseniz müşteri hizmetlerimize ulaşabilir veya web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: