Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Sidewall Sprinkler Fiyatları

21.02.2020
203
Sidewall Sprinkler Fiyatları

Sidewall Sprinkler Fiyatları

Sidewall sprinkler, duvar tipi sprinkler olarak bilinir. Yangın tesisatında en çok kullanılan sprink çeşididir. UL listeli Sidewall sprinkler, belgesiz Sidewall sprink, UL listeli FM belgeli Sidewall sprink olarak 2 şekilde üretilir. Sidewall sprinklerde sprinkler rozeti bulunur. Sidewall sprinklerde krom sprinkler rozetleri de kullanılır.

Sprink sistemi iyi dizayn edilirse, bakımı iyi yapılırsa yangın söndürmede çok işimize yarar. Dünyada sprink teknolojisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Ülkemizde de sprinkler sistemi yangın sisteminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sprinkler sisteminin en önemli elemanı sprinkler başlıklarıdır. Sprinkler başlığı metal su yansıtıcısı, sıcaklığa duyarlıdır. İçi uygun sıvı dolu cam tüp ve bu elemanları taşıyan metalden oluşur. Sprinkler başlığının konumuna göre sprink çeşitleri şunlardır: Aşağı bakan sprinkler pendant sprinkler, yukarı doğru bakan sprinkler upright sprinkler, duvar tipi sprinkler Sidewall sprinkler olarak adlandırılır.

Sidewall sprinkler fiyatları piyasa koşullarına göre, markaya göre ve çeşidine göre değişiklik gösterir. Uygun fiyata Sidewall sprinkler temin etmek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler orijinal ve garantilidir. Beğenmediğiniz ürünü geri iade edebilirsiniz. Kredi kartı ve havale seçenekleri ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek, ürün siparişi vermek için sizi de web sitemize bekliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: