Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Kamlok Fiyatları

15.07.2020
148
Kamlok Fiyatları

Kamlok Fiyatları

Kamlok; akaryakıt, kara ve deniz tankerlerinde, doldurma – boşaltma işlemlerinde kullanılan hortumların hızlı bağlantı başlıklarına verilen addır.
Kamloklar bağlandığı tipe ve kullanım amaçlarına göre değişirler. Bu da kamlok fiyatlarını etkileyen bir faktördür. Kamloklar, 1″ (inch) ‘den 6″(inch) ‘e kadar ölçülen ölçülerde alüminyum, paslanmaz çelik ve ya pirinçten üretilmektedir.

Örneğin aliminyüm kamlonlar; PVC emme, boşaltma hortumlarının ve endüstriyel tarım, inşaat ve sanayi hortumlarının basit bağlantı işlemlerini yaptığı gibi hidrolik yağı, soğutma suyu, benzin ve petrol ürünlerinin aktarımında da kullanılır.
B tipi Alüminyum Kamlok en az yirmi iki ₺’dan başlamaktadır. Burada önemli olan sizin ihtiyacınız olan kamlokun kriterleridir. Yirmi iki ₺ olan bir kamlok eğer sizin işinizi görüyor yani belirlediğiniz ihtiyaçlarınıza uyuyor ise altmış yedi ₺ olan bir kamloku almanıza gerek kalmaz. Bu yüzden kamlok fiyatlarına bakmadan önce ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirlemeli ona göre Pazar alıştırması yapmalısınız. Halihazırda her bütçeye uygun yapıda ve kalitede kamlok gelişen üretim ağıyla birlikte bulunmaktadır. Bunları belirledikten sonra firmamızdan kamlok fiyatlarına bakabilir ve ihtiyacınız kadar tedarik edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: