Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Yangın Dolabı

06.07.2021
24
Yangın Dolabı

Yangın Dolabı

Firmamız Yangın dolabı konusunda ülkemizin tüm bölgelerine yetkin hizmetler sunmaktadır. Beklenmedik ama olası yangınlarla başa çıkmanız için size profesyonel önlemler sunmaya devam ediyoruz. Deneyimli çalışanlarımızla birlikte çözümler sunar, hayatınıza değer verir ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlarız. Yanmaz dolap ürünlerimizden olup, yaşam alanımızda ve çalışma ortamımızda alınan yangın önleme tedbirlerinde ilk sıraya koyuyoruz. Binanın şekline ve konumuna göre, uzmanlığımız size en uygun yangından korunma önlemlerini sağlayacaktır.

Yangın Dolabı Çeşitleri

Yangın dolabı çeşitleri aşağıdaki gibidir;

  • Bina İçi Yangın Dolapları
  • Bina Dışı Yangın Dolapları
  • Dekoratif Yangın Dolapları
  • Köpüklü Yangın Dolapları
  • Yangın Malzeme Dolapları

Yangın dolapları çeşitleri üretimi ile firmamız, yasaların gerektirdiği yangından korunma önlemlerini prosedürlere uygun olarak uyguluyor ve hayatınıza değer vermektedir. Kapsamlı ürün yelpazemiz, farklı yanmaz dolap seçenekleri içerir. Her ürün merkezi bir noktada bulunur, yangın çıkması durumunda hızlı bir şekilde ulaşılabilir ve önceden belirlenen şiddete göre yangını koruma ve kontrol etme yeteneğine sahiptir.

Yangın Dolabı İmalatı

Sağladığımız ürünler, mükemmel fonksiyonları ve kalitesi ile çeşitli yangın durumlarında hayatınıza kattığımız değeri göstermektedir. Yangın anında müdahale etmenizi sağlayan tüm ekipmanlar doğru yerde olmalıdır. Bu nedenle ön araştırma yaparak, alacağınız hizmetin üst seviyesini size tanıtmaktayız. Ürünlerimizin her biri için doğru seçimi yaparak, kullanımı hakkında detaylı bilgi veriyor ve sizi yangın tehlikelerine karşı bilinçli ve hazır hale getiriyoruz. Yangına dayanıklı dolaplar, bina tipine göre iç ve dış mekanlarda konumlandırılarak farklı niteliklerle sizlere sunulmaktadır. Uzman saha personelimiz, doğru ürüne sahip olduğunuzdan emin olmak için analizlerini kullanır.

Yangın Dolabı Fiyatları

Kamusal yaşamda, alışveriş merkezlerinde, atölyelerde ve iş yerlerinde yönetmeliklere uygun olarak kurulması gereken yanmaz dolaplar, birden fazla fonksiyona sahip olabilir. Camlı veya camsız olmak üzere iki seçenek olmasına rağmen genellikle çok dayanıklı malzemelerden yapılmış kırmızı yangın dolapları görmeye alışkınız.

Yangına dayanıklı dolap fiyatlarına baktığımızda, çeşidine göre fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat, çift veya tek kapı özelliklerine, malzeme dolabı özelliklerine ve cam özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Yangın hortumları ve kullanıma hazır yangın dolapları ile donatılmış, hayat kurtarıcı fonksiyonları ile göz ardı edilemeyecek ünitelerden biridir.

Yangın dolabı acil durumlarda yangınla mücadele, tahliye ve ilk yardım ekiplerinin en büyük yardımcısıdır. Düzenli olarak bakımı yapıldığı sürece ömür boyu kullanılabilir. Yanmaz kabin, yanmaz boya, korozyona dayanıklı kauçuk hortum, paslanmaz pirinç makara, su geçirmez garanti ve dayanıklıdır.

Yangın Dolabı Montaj Ücreti

TSE standartlarına uygun olarak üretilen yanmaz dolapların fiyatları da dekorlu olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir. Bina dışında duvara monte edilen veya zemine yerleştirilen yanmaz kabinet, göze çarpan bir yere yerleştirilir ve korse sayesinde karanlıkta bile görünür halde tutulur.

Uzman grup tarafından montajı yapılan yanmaz dolabın kullanım şekli de sahadaki profesyoneller tarafından binayı kullanacak kişilere anlatılmaktadır. Yangın dolaplarının düzenli bakımları da alanında profesyoneller ve firmalar tarafından yapılmalıdır. Yanmaz bir dolap fiyatına bakarken montajının fiyata dahil olup olmadığını sormalısınız.

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: