Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Yangın Dolabı

27.02.2020
203
Yangın Dolabı

Yangın Dolabı

Yaşam alanlarımızda yangın için alınacak önlemlerden birisi yangın dolabı oluşturmaktır. Yapıların şekline ve mimari konumuna göre yangın dolapları üretilir. Yangın dolapları için farklı seçimler ve zengin ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Yönetmeliğe göre toplu yaşam alanlarında yangın dolabı bulundurmak zorunludur. Yangın dolapları kırmızı renkte canlı ve camsız olmak üzere 2 şekilde üretilir. Yangın dolapları yangına dayanıklı maddelerden üretilir.

Yangı Dolabı Fiyatları

Yangın dolabı fiyatları çeşidine göre farklılık gösterir. Çift kapılı yangın dolabı, tek kapalı yangın dolabı farklı olarak ücretlendirilir. Camlı yangın dolapları camsız dolaplara göre daha pahalıdır. İçinde yangın hortumu bulunan ve kullanıma hazır olan yangın dolapları can kurtarma özelliğine sahiptir. Acil durumlarda söndürme, tahliye ve ilk yardım ekiplerinin en büyük yardımcısı olan yangın dolaplarının bakımı düzenli olarak yapıldığı zaman ömürlük olmaktadır. Yangın dolapları yangına karşı dayanıklı boyası, dirençli kauçuk hortumu, paslanmaz pirinç gövdesi vardır. Yangın dolapları sızdırmazlık garantisi ile uzun süreli kullanılır.

Standartlara uygun olarak üretilen yangın dolabı fiyatları dekoratif olma durumuna göre değişiklik gösterir. Duvara monte edilen ve bina dışında zemine sağlam bir şekilde oturtulan yangın dolapları dikkat çekici bir yere monte edilmelidir. Yangın dolabı montaj ekibi yangın dolapların nasıl kullanılacağınız binayı kullanan personele anlatmalıdır. Yangın dolaplarının bakımı uzman kişilerce yapılmalıdır. Yangın dolabı fiyatlarını incelerken montajın fiyata dahil olup olmadığı sorgulanmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: