Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Yangın Dolabı Fiyatları

28.02.2020
181
Yangın Dolabı Fiyatları

Yangın Dolabı Fiyatları

Yangın dolapları 2 yıl sızdırmazlık garantisine sahiptir. Yangın dolabı fiyatları yangın dolabı çeşidine göre değişiklik gösterir. Çift kapılı yangın dolapları, tek kapılı yangın dolaplarına göre daha pahalıdır. Camlı yangın dolapları, camsız yangın dolaplarına göre daha pahalıdır. İçinde yangın hortumu hazır olan yangın dolapları daha kullanışlıdır. Yangın dolap fiyatları marka, model ve özelliğe göre değişiklik gösterir.

Yangın dolabı fiyatlarını incelediğiniz zaman firmamızın uygun fiyata kaliteli yangın dolabı satış yaptığını göreceksiniz. Firmamızın tüm ürünleri orijinal olup tüm ürünlerimiz garantilidir. Beğenmediğiniz ürünü iade edebilirsiniz. Ürünle ilgili her türlü sıkıntılarınızı bize iletebilirsiniz. Yangın dolaplarımız günlük değil ömürlüktür. Periyodik bakımı zamanında yapılan yangın dolaplarımızı ömürlük olarak kullanabilirsiniz. Yangın dolaplarımız yangına dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Hortumu dirençli kauçuktan yapılmıştır. Makara gövdesi ise paslanmaz pirinçten üretilmiştir.

Türk standartlarına uygun olarak üretilen yangın dolaplarımızın fiyatları yangın dolabının dekoratif olup olmamasına göre değişiklik gösterir. Duvara monte edilen yangın dolaplarımızı ekibimiz dikkat çekilecek bir yere monte eder. Yangın dolabını monte eden ekibimiz binayı kullanan personele yangın dolabının nasıl kullanıldığını detaylı olarak anlatır. Yangın dolap fiyatlarımız montaj dahildir. Yangın dolabı alırken montajın fiyata dahil olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Yangın dolabı fiyatları konusunda bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, bize watsap kanalından ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: