Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Yangın Sprinkleri Markaları

31.03.2021
2
Yangın Sprinkleri Markaları

Yangın Sprinkleri Markaları

Yangın sprinkleri yangın tehlikesi durumunda maddelerin tutuşmasını algılayarak söndürme prensibi ile çalışan sistemlerdir. Genellikle tavana monte edilen bu aletler, oda içerisinde yoğun bir duman algıladığı zaman bunu yangın tehlikesi olarak görüp yangın söndürücü sıvılar boşaltarak yangını söndürmeyi amaçlamaktadır. Yangın durumunu sensörleri ile fark edip önlemek ya da en az hasarla kurtulmayı hedefleyen yangın sprinklerinin hayati önemi de oldukça yüksektir. Yangın anında kişileri uyarması ve müdahaleye başlaması ile fazlasıyla büyük bir rolü bulunmaktadır. Genellikle iş yerleri ve depolarda kullanılan sprinkler aynı zamanda mal kaybını da oldukça büyük bir şekilde önlemektedir. Yangın sprinkleri markaları ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Duyar Yangın Sprinkleri Markası

Duyar yangın sistemleri alanında oldukça başarılı bir markadır. Yangın önleme sistemleri ile ilgili birçok ürünü olan bu Türk markasının bir diğer ürünü de yangın sprinkidir. Yangın sprinklerinin can ve mal kaybı önlemede rolü bir hayli büyüktür. Özellikle işyerlerinde kullanılan yangın sprinklerini edinmek istiyorsanız Duyar yangın sprinkleri markası ürünlerinden alarak büyük bir rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rapidrop Yangın Sprinkleri Markası

Yangın sprinkleri denilince akla gelen markalardan bir tanesi de bir İngiliz firması olan Rapidrop’tur. Yangın söndürme sistemleri ürünlerinin imalatı ile bilinen Rapidrop markasının üretim yaptığı alanlardan biri de yangın sprinkleridir. Türkiye’de de satışı olan Rapidrop markasının yangın sprinklerini evinize, iş yerinize ya da istediğiniz herhangi bir mülke monte ettirerek olası yangın durumlarından kaçınabilirsiniz. Rapidrop yangın sprinkleri markası ürünlerine dağıtıcılarından kolaylıkla erişilebilir ve güvenlikle kullanılabilir.

Srovan Yangın Sprinkleri Markası

Srovan sprinkler, vanalar, çekvalf ve hidrant ürünleri üreten bir Türk markasıdır. Bu marka satışını yaptığı tüm ürünleri kendi imalathanelerinde kendi ekipleriyle yaparak süreci baştan sona kontrol altında tutmasıyla güvenilirlik sağlamaktadır. Güvenilirliğinin yanı sıra ürün kalitesi de oldukça tatmin edicidir. Fiyatlarındaki istikrar ve ürün teslim süreleri ile de alıcının beğenisini sağlayan Srovan yangın sprikeri markası olarak çok fazla tercih edilmektedir.

Protector Yangın Sprinkleri Markası

Yangın önleme ürünleri imalatı yapan markalardan birisi de Protector’dur. Yangın ve duman büyümesini, yayılmasını önleyen sprinkler ürünleri ile de oldukça tercih edilen bir marka olmaktadır. Protector yangın sprinkleri markası ürünlerine dağıtıcılarından erişilebilir ve ofis, depo gibi alanlara iç rahatlığı ile monte ettirilebilir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: