Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Yangın Debimetresi Markaları

28.03.2021
2
Yangın Debimetresi Markaları

Yangın Debimetresi Markaları

Aynı zamanda akışölçer ya da akışmetre isimleri ile de bilinmekte olan debimetre, çeşitli gaz ve sıvıların akışını ölçme amacı ile kullanılmakta olan alettir. Birçok alanda ve sektörde kullanılmakta olan debimetrelerin kullanım yerlerinden biri de yangın korunum sistemleridir. Yangın söndürme sistemlerinde debimetre kullanımı bir hayli önem taşımaktadır. Pompa yangın söndürme sisteminin en önemli parçalarından bir tanesidir. Yangın söndürme pompalarına yerleştirilen debimetre sayesinde pompadan geçen debi ölçülür ve istenilen miktarda olup olmadığı gözlemlenmektedir. Düzenli olarak kontrolünün sağlanması gereken pompalarda bir sorun meydana gelirse debimetre ile anlaşılabilir ve çözümü sağlanır. Debimetre bulabileceğiniz birçok marka mevcuttur. Yangın debimetresi markaları örneklerinden bazıları şunlardır:

Ayvaz Markası Debimetre

Ayvaz, yangın söndürme sistemleri ürünleri ile oldukça bilinen bir Türk markasıdır. Bu alanda satışa sundukları ürünlerden birisi de debimetreleridir. Ayvaz markası debimetre ürünleri ile pompa akışını ölçebilir ve debiyi sağlayıp sağlamadığını kolaylıkla ölçebilirsiniz.

Duyar Markası Debimetre

1965 yılında kurulmuş olan Duyar markası, ülkemizde yangın korunum sistemleri ürün üretiminde oldukça önemi olan markalardan biridir. Satış yaptıkları yangın söndürme sistemi malzemelerinden bir tanesi de debimetredir. Duyar markası debimetre ürünü akış ölçümü ve tespiti için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Marka ve ürün hakkında daha fazla bilgi kataloglarından edinilebilir.

Honeywell Markası Debimetre

Kimyasal, havacılık ve uzay, güvenlik gibi çeşitli birçok sektörde ürünleri olan Honeywell bir Amerikan şirketidir. Dünyaca ünlü olan bu markanın ürün yaptırdığı alanlardan biri de yangın sistemleridir. Diğer alanlarda olduğu gibi yangın sistemleri alanında da oldukça başarılı olan Honeywell markası yangın ürünlerinden bir tanesi de debimetredir. İstanbul’da da merkezi olan Honeywell markası debimetre ve ürünlerine birçok dağıtıcı firmadan ulaşılabilir ve satın alınabilir.

Akım Yangın Markası Debimetre

Yangın korunum sistemleri malzeme temini ile ilgilenen bir marka ola Akım Yangın da debimetre bulabileceğiniz markalardan bir tanesidir. Debimetre ile pompanızdan geçen akımı ölçmek istiyorsanız Akım Yangın markası debimetre ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alarak sahip olabilir ve pompanızın akımını ölçerek olası kazalara engel olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: