Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Test ve Drenaj Vanası Markaları

30.03.2021
3
Test ve Drenaj Vanası Markaları

Test ve Drenaj Vanası Markaları

Sprinkler ofis ve depolarda yangın durumunda dumanı sensörleri ile algılayarak söndürme odaklı çalışan sistemlerdir. Bu sistemler tehlike durumunda dumanı algılayarak yangın söndürücü sıvı ile müdahale etmektedir. Herhangi bir yangın tehlikesi ile karşılaşmamak adına genellikle ofis ve depolarda kullanılan bu sistemlerin can ve mal kaybını önlemede etkisi göz ardı edilemez. Sprinkler sistemlerinin doğru çalışması da yangın durumu önlemek için önemli olan etkenlerden biridir. Sprinkler cihazlarının test ve bakımlarının yapılabilmesi için test ve drenaj vanası kullanılmaktadır. Test ve drenaj vanaları sayesinde sprinkler sistemlerinin çalışmaları test edilerek gözlemlenir ve herhangi bir çalışmama durumunda müdahale edilir. Test ve drenaj vanaları birçok firma tarafından üretilmektedir. Bazı test ve drenaj vanası markaları şu şekildedir:

Duyar Test ve Drenaj Vanası Markası

Yangın tesisatları ürünleri imalatı ile oldukça önemli markalardan biri olan Duyar, test ve drenaj vanası ürünü de üretmektedir. Sprinklerin çalışmasını test etmede büyük yeri olan test ve drenaj vanası ürünleri oldukça tercih edilmekte olan Duyar markası ürün sertifikalarını da paylaşarak alıcıya güven vermektedir. Duyar test ve drenaj vanası markası yangın grubu ürünlerine girmekte olan test ve drenaj vanalarına kolaylıkla ulaşılabilir ve sprinkler sistemi kullanıcıları tarafından alınabilir.

Ayvaz Test ve Drenaj Vanası Markası

Yangın sistemleri alanında adını duyurmuş Türk markalarından biri de Ayvaz markasıdır. 1948 yılından itibaren bu alanda faaliyette olan Ayvaz yangın sistemleri ürünleri kullanıcılar tarafından tercih edilen bir markadır. Test ve drenaj vana özellikleri ve fiyat listesine online olarak ulaşılabilen Ayvaz test ve drenaj vanası markası müşterilerine güven vermesiyle ön planda olmuştur.

Giacomini Test ve Drenaj Vanası Markası

Global bir firma olan Giacomini ısıtma ve soğutma sistemleri, su ve gaz regülasyonu, enerji ölçümü gibi önemli alanlarda üretim yapan bir markadır. Aslen İtalyan olan bu firmanın test ve drenaj vanalarına Türkiye’de de kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Yangın önlemede çok büyük bir payı olan sprinkler sistemleri test ve kontrolünde rolü büyük olan test ve drenaj vana ürünleri Giacomini markasından çok fazla tercih edilmektedir. Giacomini test ve drenaj vanası markası müşterilerin öncelikli seçimlerinden bir tanesidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: