Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

İzleme Anahtarlı Kelebek Vana Markaları

26.03.2021
4
İzleme Anahtarlı Kelebek Vana Markaları

İzleme Anahtarlı Kelebek Vana Markaları

İzleme anahtarlı kelebek vana günümüzde özellikle yangın sistemlerinde sık sık kullanılmaktadır. Tesisat içindeki birimlerin kontrolü amacı ile kesme vanası olarak kullanılırlar ve birimler arası açma kapama işlemlerini gerçekleştirirler. Bu sayede tesisatta oluşabilecek sorunlarda tüm tesisatın kontrolü yerine sorunlu birimin tespiti sağlanır ve çözüm çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. İzleme anahtarlı kelebek vanaların üzerindeki kablolar sayesinde açık ya da kapalı olduğu ile ilgili bilgi alınabilir. Yangın sistemlerinde bu vananın kontrolü oldukça önemli bir rol taşır. Kapalı unutulduysa kontrolü sağlanarak olası bir yangında sistemin çalışmamasına engen olunmuş olunur. Birçok firma izleme anahtarlı kelebek vana üretmektedir. İzleme anahtarlı kelebek vana markaları örneklerinden bazılarına yazının devamında değinilmektedir.

Global Safety Marka İzleme Anahtarlı Kelebek Vana

Global Safety, yangın sistemleri ürünleri ile bilinen dünyaca önemli markalardan biridir. Yangın sistemlerinde oldukça önemli bir yeri ola izleme anahtarlı kelebek vana ürünleri satışını da gerçekleştirmektedirler. Global Safety marka izleme anahtarlı kelebek vana için birkaç çeşit bulunmaktadır ve Global Safety markasından da birçok türüne ulaşılabilmektedir. Geniş ürün ve model yelpazesi bulunan Global Safety’de aynı şekilde ürünlerin modellerine göre geniş bir fiyat yelpazesi de bulunmaktadır.

Duyar Marka İzleme Anahtarlı Kelebek Vana

Duyar markası da yangın tesisatları denince akla gelen önemli firmalardan bir tanesidir. Birçok vana çeşidi olan Duyar markasının da izleme anahtarlı kelebek vana ürünü vardır. Duyar marka izleme anahtarlı kelebek vana ürünün birçok türü olması ile birlikte fiyatlarında da ürüne bağlı olarak değişiklikler bulunmaktadır.

Weflo Marka İzleme Anahtarlı Kelebek Vana

Weflo markası da yine yangın sistemlerinde kullanılan ürünleri ile bilinmektedir. Weflo marka izleme anahtarlı kelebek vana çeşitleri de oldukça tercih edilmektedir. Markanın ürünlerine distribütörlerden kolaylıkla ulaşılabilir, modelleri incelenebilir ve kolaylıkla satın alınabilir. Weflo’nun da birçok izleme anahtarlı kelebek vanası bulunmaktadır ve modellerin fiyatlarında değişiklikler görülmektedir.

Ayvaz Marka İzleme Anahtarlı Kelebek Vana

Bir Türk markası olan Ayvaz, yangın sistemleri ürünleri satan firmalardan biridir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan bu firma yangın sisteminde hem kendi ürünleri satmaktadır hem de işbirlikleri ile distrübütör olarak diğer markaların da ürünlerini ülkemize getirmektedir. Ayvaz marka izleme anahtarlı kelebek vana kolaylıkla bulunabilir, sitelerinden ürünün modelini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: