Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekci Caddesi Zorlu Sokak No:29 Bayrampaşa / İSTANBUL
trende

Akış Anahtarı – Flow Switch Markaları

21.03.2021
8
Akış Anahtarı – Flow Switch Markaları

Akış Anahtarı – Flow Switch Markaları

Yangın durumunda sensörleri sayesinde dumanı algılayarak harekete geçen sprinkler sistemleri oldukça önemlidir. Sprinkler sistemlerinde yangın algılanması sonucu müdahaleye başlamada en önemli aletlerden birinin de akış anahtarı olduğu bilinmektedir. Su akış alarmı sprinkler sistemde bir boşalma olduğunu algılayarak yangın bölgesinin tespiti ve bu bilginin iletimi ile görevlidir. Su akış alarmı çalışmazsa yangın tespiti ve müdahalesi konusunda sorun yaşanabilir. Akış anahtarı üretimi sağlayan birçok firma mevcuttur. Akış anahtarı markaları bazıları şunlardır:

Duyar Akış Anahtarı – Flow Switch

Yangın önleme sistemleri denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Duyar yerli bir markadır. Yangın sistemi alanında birçok ürünü bulunan Duyar markasının akış anahtarı ürünü üretimi de bulunmaktadır. Sprinkler ve akış anahtarı ürünleri olan Duyar, yılların tercübesi sayesinde tercih edilen markalardan biri olmuştur. Duyar markası akış anahtarı ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir ve ürün hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Ayvaz Akış Anahtarı – Flow Switch

Ayvaz Türkiye harici başka ülkelerde de üretim tesisleri bulunan bir Türk firmasıdır. Yılların getirdiği tecrübe ile yangın sistemleri ürünleri üretiminde ustalaşmış olan bu firmayı tüketiciler güvenerek tercih etmektedir. Yangın sistemleri ürünlerinden bir tanesi de akış anahtarı olan bu marka ürettikleri sprinkler ve akış anahtarı sayesinde belki de birçok alanı olası bir yangın durumundan kurtarmıştır. Ayvaz markası akış anahtarı ülkemizde kolaylıkla bulunabilen bir ürün olmakla birlikte bir hayli tercih edilmektedir.

System Sensor Akış Anahtarı – Flow Switch

System Sensor yangın algılama ve bildirim ürünleri üreticilerinden olan köklü firmalardan biridir. Bir Amerikan markası olan System Sensor ürünleri dünyada tercih edilenlerden biridir. Yangın algılama ve müdahale alanında birçok ürünü olan bu firmanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de akış anahtarlarıdır. System Sensor markası akış anahtarı ürünleri ülkemizde de rahatlıkla bulunmakta ve kullanılmaktadır.

Weflo  Akış Anahtarı – Flow Switch

Weflo markası da yangın söndürme sistemleri ürünleri üreten bir markadır. Weflo markası dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştırdığı gibi Türkiye’de de satışları bulunmaktadır. Ofislerde, evlerde, depolarda, okullarda ve birçok alanda kullanılan sprinkler sistemi parçası olan ve işleyişini sağlayan en önemli kısımlarından biri olan akış anahtarı, Weflo markası tarafından da üretilmektedir. Weflo markası akış anahtarları çoğu kullanıcının tercih ettiği ve severek kullandığı bir ürün olmuştur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: